Webinar zaczyna się za...

Dni
Godz
Min
Sek

Podczas tego webinaru:

  • Dowiesz się jak przekonać Twojego partnera, rodzinę do zdrowego odżywiania bez wywoływania oporu
  • Poznasz skuteczne sposoby na wprowadzenie optymalnego żywienia dla każdego z Was bez obciążania Cię dodatkową pracą w kuchni
  • Nauczysz się właściwej organizacji co pozwoli Ci maksymalnie wykorzystać czas, produkty i zaoszczędzić pieniądze

Bezpłatny webinar

Odchudzanie   

 we Dwoje

Podczas Tego Warsztatu Odkryję  Moje Najlepsze Strategie Jak Zachęcić partnera i przeprowadzić Skuteczne i Łatwe wspólne Odchudzanie!

Może Wasze nawyki nie są tak bardzo beznadziejne - ale daleko jest do satysfakcji, nie jesteście zadowoleni ani ze swojej sylwetki ani z kondycji i to zniechęca do czynnego udziału w przyjemnościach i rozrywce.

Może nie jesteście w beznadziejnej sytuacji - ale nie masz już tak dobrego samopoczucia i nie czujesz się atrakcyjnie. Czasami nawet patrzysz w lustro ze zniechęceniem i zastanawiasz się gdzie się podziała dawna TY.

Może Twoja kuchnia jest ok - ale daleko ci do zdrowego żywienia, o którym zawsze marzyłaś i do stylu życia jaki zawsze pragnęłaś.

Wyobraź sobie życie, w którym zdrowie i energię masz bez wysiłku......życie, w którym żywienie już nie jest  źródłem porażki i chorób…ale źródłem szczęścia i radości.


Kiedy:  środa 8 luty 2023


O godzinie 20:00 

Zarezerwuj 90 minut 


Moim celem jest przekazać Ci maximum wiedzy na temat jak zmotywować i wprowadzić Twoich bliskich w świat zdrowego stylu życia, wspólnych nawyków a nawet odchudzania. 

Dlatego dołącz do nas już w środę wieczorem o godz. 20.00 (czasu polskiego) i zarezerwuj sobie 90 minut na nasze szkolenie. 

Na koniec będzie sesja pytań i odpowiedzi. To czas aby zadać pytania,  które nurtują Cię dziś lub zrodzą się podczas szkolenia.

Każdy kto będzie obecny na szkoleniu otrzyma ode mnie prezent-niespodziankę o wartości 75zł 

Kim jestem

Nazywam się Izabela Motyka, od 7 lat prowadzę holistyczną praktykę z zakresu odchudzania, naturoterapii i treningu rozwoju osobistego. 

Jako dyplomowany trener, naturopata i dietetyk pomagam moim klientom w bezpiecznym i skutecznym odchudzaniu, kształtując ich nawyki i zdrową mentalność. 

Z mojej pomocy skorzystało już ponad 6000 osób, a teraz chcę, żebyś i Ty skorzystała z mojego doświadczenia.

"Wierzę, że źródło sukcesu jest w Tobie.

Wierzę w Ciebie, nawet jeśli Ty jeszcze nie wierzysz"

>